KANDIDUJI DO SENÁTU ČR
za volební obvod č. 44
Chrudimsko a Havlíčkobrodsko
jako nezávislý kandidát, bez podpory politických stran


Senátní volby

O víkendu se konaly komunální a senátní volby. Chci vám všem poděkovat za účast a především za velkou podporu. Téměř pět tisíc hlasů je závazkem a další motivací. Gratuluji postupujícím. Senátní volby nám ale neskončily a je potřeba přistoupit aktivně i k druhému kolu. Pořád si myslím, že náš obvod má zastupovat senátor, který zde žije. Takže, pane Tecle, hodně štěstí.


Finále

V pátek 5. a v sobotu 6. října se konají Senátní volby v našem okrsku č. 44 Chrudimsko a Havlíčkobrodsko. Účastí v těchto volbách máme možnost vybrat si zástupce na příští období. Rozhodl jsem se kandidovat, abych mohl hájit náš region, řešit problémy, které které se nás skutečně týkají a být vám zde k dispozici. Kandiduji jako nezávislý a jsem přesvědčen, že i bez stranických instrukcí se dá hodně dokázat. Děkuji vám za nezištnou pomoc a podporu. Pojďme společně podpořit místo kde žijeme.


Oslava výročí 100 let republiky

V neděli 16.září jsme si společně připomněli významné výročí uplynutí sta let od vzniku samostatné Československé republiky. Slavnostní program byl zahájen na dřevíkovské návsi položením věnce u pomníku padlých. Následovala zdravice starosty obce a kulturní program. Poté prošel průvod obcí do areálu parketu, kde vystoupila dechová hudba Mrákotínka. Velké poděkování patří paní Dagmar Zelené za připravení programu.


Volební audiovizitka kandidátů do Senátu

https://www.irozhlas.cz/volby/senatni-volby-2018-kandidatu-volebni-vizitky-senat_1809100700_ako

Hasičská fontána Praha 2018

Ve čtvrtek 13.9. obdrželi naši dobrovolní hasiči poděkování od Předsedy Senátu za realizaci "Hasičské Fontány Praha 2018". Zároveň převzali Certifikát o vytvoření SVĚTOVÉHO REKORDU "Největší hasičská fontána ". Ještě jednou velká gratulace a poděkování za reprezentaci obce.


Informační zpravodaj SMS


Pyrocar 2018

Sobotní návštěva akce Pyrocar v Přibyslavi.


Rozhlasová volební vizitka

Dnes natáčení krátké volební vizitky v Českém rozhlasu v Pardubicích. Příjemní lidé i prostředí.


Vesnice Pardubického kraje pro rok 2018

V sobotu 11.8.2018 jsem se jako člen hodnotitelské komise (Spolek pro obnovu venkova a Sdružení místních samospráv) zúčastnil slavnostního vyhlášení soutěže Vesnice Pardubického kraje roku 2018 v Pusté Kamenici. Jak už místo vyhlášení napovídá Zlatou stuhu získala právě obec Pustá Kamenice. V rámci vyhlášení se konal i zajímavý kulturní program připravený místními občany a vyšel čas i na prohlídku obce. Nyní zbývá popřát hodně úspěchů i v kole celostátním. Pro úplnost ještě uvádím udělení stuh: Oranžová stuha – Chvojenec, Zelená stuha – Písečná, Modrá stuha – Vyšehněvice a Bílá stuha – Suchá Lhota.


Prodejny Jednota

Tento týden jsem navštívil 30 prodejen v našem regionu. Je znát velký rozdíl mezi městem a malou vesnicí. Zde je často prodejna posledním místem, kde si lidé mohou nakoupit základní potraviny a třeba se i potkat. Bohužel, je i řada míst, kde na bývalých obchodech objevíte nápis "ZAVŘENO" nebo "NA PRODEJ". Obchod na venkově musí být brán za službu a potřebuje systémové řešení. Nebojme se to říci nahlas!

Zadavatel: Tomáš Dubský, Zpracovatel: ENTERA CZ, s.r.o.